NÜFUS ÇALIŞANLARI SENDİKASI

Yetkili Sendika Zulüm ile abad olamayacaktır !

Zulüm ile abad olamayacaklar, Maalesef Toplu sözleşme görüşme sonuçları tam anlamıyla hayal kırıklığıdır. 6 milyon memur ve memur emeklisini bağlayan , aileleri ile birlikte 24 milyona yakın vatandaşımızı doğrudan ilgilendiren bu sonuçları beklentiden uzak, geçim sıkıntısına merhem olmak yerine durumu geçiştirmekten başka bir şey olmamıştır. Toplu sözleşmede görünen diğer acı bir gerçekse, yetkili sendikanın kendisine […]

26 Ağustos 2021 - 0:12 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.
Yetkili Sendika Zulüm ile abad  olamayacaktır !

Zulüm ile abad olamayacaklar,

Maalesef Toplu sözleşme görüşme sonuçları tam anlamıyla hayal kırıklığıdır. 6 milyon memur ve memur emeklisini bağlayan , aileleri ile birlikte 24 milyona yakın vatandaşımızı doğrudan ilgilendiren bu sonuçları beklentiden uzak, geçim sıkıntısına merhem olmak yerine durumu geçiştirmekten başka bir şey olmamıştır.

Toplu sözleşmede görünen diğer acı bir gerçekse, yetkili sendikanın kendisine üye olmayanı dışlamak, büyüğü daha büyük, küçüğü yok etmeyi amaç edindiğidir.

Toplu sözleşme, sesini duyurmak için çabalayan sendikaların sesini kesme aracı haline getirilmiş ve bu ‘Kanunların’ üzerine çıkarak yapılmıştır.

Yetkili sendikayı, yüzbinlerce memuru mağdur eden bu talebini geri çekmeye ve zulümden kaçınmaya çağırıyoruz,

Yapılana boyun eğmeyeceğiz, birlik olup bunu aşacağız.

Basın ve kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.

ALİ KART

e-Nüfus Sen

Genel Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
SAYI: