NÜFUS ÇALIŞANLARI SENDİKASI

Nüfus Çalışanına Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz

e-Nüfus Sen Genel Başkanı Ali KART yaptığı açıklamada; Sağlıksız bir fiziki ortam ve yetersiz alt yapı ile hizmet veren nüfus çalışanlarına bir saldırı daha eklendi.Daha önce üzerinde özellikle durduğumuz ve bazı ilçelerde Kaymakamlık binası dışında Hizmet veren ve güvenlikten yoksun Nüfus Müdürlüklerimizin olduğunu , bunlarda yeterli güvenlik önlemi olmadığı için saldırıya ve şiddete açık halde olduğunu […]

31 Ocak 2019 - 18:03 'de eklendi ve 1584 kez görüntülendi.
Nüfus Çalışanına Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz

e-Nüfus Sen Genel Başkanı Ali KART yaptığı açıklamada;

Sağlıksız bir fiziki ortam ve yetersiz alt yapı ile hizmet veren nüfus çalışanlarına bir saldırı daha eklendi.Daha önce üzerinde özellikle durduğumuz ve bazı ilçelerde Kaymakamlık binası dışında Hizmet veren ve güvenlikten yoksun Nüfus Müdürlüklerimizin olduğunu , bunlarda yeterli güvenlik önlemi olmadığı için saldırıya ve şiddete açık halde olduğunu bunlara önlem alınmasını gerektiğini belirttik.

Bu eksiklerle hizmet veren Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğümüzde ,  personelimize bir saldırı gerçekleşti. Öncelikle yapılan bu saldırıyı  KINIYORUM, yetkilileri önlem almaya çağırıyorum. Özveri ile görevini sürdüren değerli personelimize geçmiş olsun dileklerimiz sunuyorum. Dedi.

e-Nüfus Sen Basın Yayın

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
SAYI: